Aktuálne počasie

dnes, piatok 23. 10. 2020
zamračené 14 °C 7 °C
sobota 24. 10. slabý dážď 18/10 °C
nedeľa 25. 10. jasná obloha 17/9 °C
pondelok 26. 10. slabý dážď 15/10 °C

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Rastislav Fukas

Propagácia BSK zástavky

Propagácia BSK revitalizácia zelene

Navigácia

Obsah

Základná škola v Blatnom oznamuje !!!

Typ: ostatné
POZOR!
Vážení rodičia, žiaci a zamestnanci Základnej školy v Blatnom,

všetci určite vnímate aktuálnu situáciu nárastu a šírenia ochorenia COVID-19 na Slovensku. Chceme Vás ubezpečiť, že naša škola postupuje dôsledne pri organizácii výchovno-vzdelávacieho procesu v súlade s nariadeniami a odporúčaniami RÚVZ a MŠVVaŠ SR.

Aj napriek dodržiavaniu vyššie uvedeného, nám bol dnešným dňom nahlásený prvý prípad potvrdeného ochorenia COVID-19 u pedagogického zamestnanca školy. Vďaka predvídavosti a zodpovednému postupu a okamžitej aktívnej spolupráci školy v súlade s manuálmi a postupmi vypracovanými a zverejnenými MŠVVaŠ SR, sa nám podarilo minimalizovať „kontakt" so žiakmi a zamestnancami. Momentálne čakáme na pokyny RÚVZ, preto Vám odporúčame sledovať naše webové sídlo, kde Vás budeme bližšie informovať o ďalšom postupe.

Na základe tejto skutočnosti naša základná škola prechádza do oranžovej fázy. Prosíme Vás o dôsledné dodržiavanie všetkých inštrukcií a opatrení, pravidelne zverejňovaných v médiách, či prostredníctvom komunikácie so ZŠ. Nepodceňujte žiadne príznaky ochorenia COVID-19 vo Vašej rodine a v prípade identifikovaných príznakov kontaktujte telefonicky Vášho lekára.

Zároveň Vám ďakujeme, že rešpektujete i zabezpečenie uzatvoreného prostredia vstupov do interiéru školy, vytvoreného za účelom maximalizácie hygienických a bezpečnostných opatrení ZŠ.

Zo všetkých úloh základnej školy považujeme za najdôležitejšie vytvorenie bezpečného a zdravého prostredia pre žiakov našej školy. Sme presvedčení, že to je našim spoločným cieľom a podarí sa nám ho dosiahnuť iba spoločným úsilím.

Ďakujeme

vedenie ZŠ

povinnosti pri COVID 19 Oranžová


Vytvorené: 30. 9. 2020
Posledná aktualizácia: 30. 9. 2020 11:27
Autor: Správce Webu