Splašková kanalizácia - dostavba 2018

Začiatok výstavby  - marec 2018

Stavebne povolenie ŽP. Vod/1487-J-52/2002-Mc.Ry

Informácie pre občanov :

  • začiname od 15.03.2018 na ulici Podhajska od čísla domu 232.
  • od 11.04.2018 začíname kopať na ulici Šenkvicka od čisla domu 203/1
  • žiadame občanov Šenkvickej ulici aby si neupravovali zelené plochy po vykope kanalizácii budu tam prebiehat terenne úpravy, zároven žiadame aby boli pod prijazdové mostíky vrátené odvodnovacie potrubia. 
  • od 04.05.2018 začina výkop na ZP A1, ZP A2 a ZP A3 Šenkvická ulica.
  • dňa 11.07.2018 začíname na Potočnej ulici z výstabou kanalizácie Stoka I, ZP I, ZP I1, ZP I2.
  • Oznam občanom od 18 júla 2018 bude Mlynská ulica neprejazdná do odvolania – do ukončenia prác na kanalizácii. Z tohto dôvodu je potrebné riešiť náhradné parkovanie motorových vozidiel z Mlynskej ulice.
  • dňa 03.08.2018 začína výkop na Lúčnej ulice iba po Bratislavsku ulicu. 
  • dňa 04.09.2018 začina čiastočna uzavierka cesty E I/61 Bratislavská ulica, kvôli výstavbe kanalizácie Stoka H, cesta bude regulovná dočasným dopravným značením - semaformi 
  • Informácia pre občanov Bratislavskej ulice dotknutej výstabou kanalizácie Stoka H, pretlačanie pripojok je dohodnuté.
  • Upozornujeme občanov Lúčnej ulice na obmedzenie v ramci dopravy po Lúčnej ulice na Bratislavsku z dovodu výstaby kanalizácie a čiastočnej uzavierky Bratislavskej ulice.
  • Povolenie na zvláštne užívanie cesty, čiastočnú uzávierku a určenie dopravného značenia od Okresného úradu Bratislava 
  • Dňa 16.10.2018 začíname výstavbu kanalizácie na Športovej ulici 

Prezentácia Splašková kanalizácia - dostavba

Projekty :

Stoka A, ZP A1, ZP A2, ZP A3, Šenkvická ul.

Stoka I, ZP I, ZP I1, ZP I2, A6 Mlynska, Šarfická, Potočná

Stoka H, Bratislavská, Lúčna

Stoka ZP G Športová

Aktuálne počasie

dnes, utorok 26. 3. 2019
10 °C 4 °C
streda 27. 3. 9/3 °C
štvrtok 28. 3. 12/-1 °C
piatok 29. 3. 14/5 °C

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Navigácia

Obsah

Obecné zastupiteľstvo Blatné

 

Zloženie Obecného zastupiteľstva a komisií v Blatnom


V zmysle § 10, zákona SNR č 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnkov orgánmi obce sú obecné zastupiteľstvo a starosta obce. Vo volebnom období 2018 - 2022  má Obecné zastupiteľstvo v Blatnom 9 členov – poslancov.

Hlavný kontrolór obce - PhDr. Zlatica Opáleková


Poslanci Obecného zastupiteľstva v Blatnom:

1. Iveta Šarmírová                         Nezávislá kandidátka

2. Katarína Polakovičová               Nezávislá kandidátka

3. Jozef Farkaš                              Kresťanskodemokratické hnutie

4. Martin Kubica                             Smer – sociálna demokracia

5. Magdaléna Dugovičová             Nezávislá kandidátka

6. Kamil Budaj                               Kresťanskodemokratické hnutie

7. Vojtech Horváth                         Nezávislý kandidát

8. Lukáš Poór                                Nezávislý kandidát

9. Mgr. Monika Korenčiová            Spolu – občianska demokracia  


Obecné zastupiteľstvo zriadilo nasledovné komisie, v zložení:

  1. Komisia pre kultúru a sociálne veci

 

Magdaléna Dugovičová – predsedkyňa komisie

Iveta Šarmírová – členka komisie

Katarína Polakovičová – členka komisie

Dušan Laho - aktivista 

Zuzana Székelyová - aktivistka

Anna Kovačičová - aktivistka

 

  1. Stavebná komisia

 

Martin Kubica – predseda komisie

Vojtech Horváth – člen komisie

Kamil Budaj – člen komisie

Lukáš Poór – člen komisie

Štefan Bulavčiak - aktivista

Dušan Gabalec - aktivista

Ing. Martin Milošovič - aktivista

Ing. Jozef Olša - aktivista

 

  1. Komisia pre ochranu verejného poriadku a životného prostredia

 

Kamil Budaj – predseda komisie

Martin Kubica – člen komisie

Štefan Bulavčiak - aktivista

Dušan Gabalec - aktivista

 

  1. Finančná komisia

 

Jozef Farkaš – predseda komisie

Mgr. Monika Korenčiová – členka komisie

Katarína Polakovičová – členka komisie

Iveta Šarmírová – členka komisie

Helena Nadovičová - aktivistka

Anna Kubicová - aktivistka

Matej Višenka - aktivista

 

  1. Komisia pre mládež, školstvo a šport

 

Vojtech Horváth – predseda komisie

Iveta Šarmírová – členka komisie

Lukáš Poór – člen komisie

Mgr. Monika Korenčiová – členka komisie

Martin Kubica – člen komisie

Juraj Fiala - aktivista

Ing. Martin Milošovič - aktivista

Simona Konečná - aktivistka

David Matiašovič - aktivista

 

  1. Komisia pre dotácie a plánovanie

 

Mgr. Monika Korenčiová – predsedkyňa komisie

Vojtech Horváth – člen komisie

Katarína Polakovičová – členka komisie

Tomáš Janský - aktivista

Ing. Michaela Masaryková - aktivistka

Ing. Jozef Olša - aktivista

 

  1. Komisia ochrany verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov

 

Katarína Polakovičová – nezávislá poslankyňa

Martin Kubica – Smer – sociálna demokracia

Mgr. Monika Korenčiová – SPOLU – občianska demokracia

Jozef Farkaš – Kresťanskodemokratické hnutie